Эстонский Музей Здравоохранения
Лай 28/30 Taллинн 10133
Бронирование и информация: bron@tervishoiumuuseum.ee, телефон +372 641 1886

Margus Jurkatam
руководитель музея
T: +372 641 1731
E-post: margus@tervishoiumuuseum.ee
Maria Maasik
секретарь
T: +372 641 1730
E-post: maria@tervishoiumuuseum.ee
Kadri Rannala
менеджер по развитию
T: +372 641 0079
M: +372 510 7889
E-post: kadri@tervishoiumuuseum.ee
Ülle Kask
куратор экспозиции
T: +372 641 1732
E-post: ylle@tervishoiumuuseum.ee

Kärt Mikli
художник
T: +372 641 6012
E-post: kart@tervishoiumuuseum.ee
Kai Merilain
главный хранитель
T: +372 641 6013
E-post: kai@tervishoiumuuseum.ee
Kennet Roosipuu
музейный педагог
T: +372 641 6015
E-post: kennet@tervishoiumuuseum.ee
Piret Mägi
бухгалтер
T: +372 611 3143
E-post: piret.magi@kul.ee
Kalju Paju
научный сотрудник
T: +372 641 1333
E-post: kalju@tervishoiumuuseum.ee
Kalle Tikas
техник экспозиции
T: +372 641 1732
E-post: kalle@tervishoiumuuseum.ee
Gerda Taumann
координатор посетителей
T: +372 641 1886
M: +372 506 6401
E-post: bron@tervishoiumuuseum.ee
Anne-May Nagel
специалист по коммуникациям
T: +372 6412 049
E-post: annemay@tervishoiumuuseum.ee
Elina Shatova
pуководитель посетителей
T: +372 6412 049
E-post: elina@tervishoiumuuseum.ee
Jegor Jermakov
pуководитель посетителей
T: +372 6412 049
E-post: jegor@tervishoiumuuseum.ee
Katriin Kütt
pуководитель посетителей
T: +372 6412 049
E-post: katriin@tervishoiumuuseum.ee
Olga Timofejeva
pуководитель посетителей
E-post: olga@tervishoiumuuseum.ee
Taavi Kuri
pуководитель посетителей
T. +372 6412 049
E-post: taavi@tervishoiumuuseum.ee
Nataly Vest
pуководитель посетителей
в отпуске по уходу за ребенком
Merike Metsala-Niglas
pуководитель посетителей
в отпуске по уходу за ребенком
 
   
   

Broneeri

Nimi*:

Asutuse nimi:

E-post*:

Telefon*:

Külastajate vanus*:

8. aastased ja/või nooremad

õpilased

üliõpilased

täiskasvanud

pensionärid

Grupi suurus*:

Eelistatud külastusaeg:

Keel:

Kommentaarid:

OLEN HUVITATUD:

Muuseumituur:

üldtuur

temaatiline tuur

Haridusprogramm:

Avalik lahkamine

Esmaabi ABC

Meeltelabor

Meisterdades targaks

Käsi peseb kätt

Nägemata nähtud maailm

Näituse "Loomulik surm" haridusprogramm

Laboritund "Kuidas töötab minu süda"

"

Söö terviseks

Südamesõbrad

Õnnetus ei hüüa tulles

Murdeea muutused ja ärkav seksuaalsus

Tuleviku toit

Soovin liituda muuseumi uudiskirjaga

Palun täitke järgnevad kohustuslikud väljad: