Alates maikuust asus Eesti Tervishoiu Muuseumi juhatuse liikme kohale avaliku konkursi tulemusel Kadri Rannala, kes on varasemalt töötanud 5 aastat muuseumi arendusjuhina. Kadri on majandusalase magistrihariduse ja juhtimiskogemusega, töötanud varasemalt nii akadeemilises süsteemis kui eraettevõtluses, aktiivselt tegutsenud ka mittetulundussektoris. Praegu omandab ta Tallinna Ülikoolis magistrikraadi hariduse juhtimises ning on ICOM Eesti ja Teadushuvihariduse Liidu juhatuse liige.

Kadri panus muuseumi tänase seisu ja tulemuste saavutamisse on olnud muuseumihariduse, turunduse, koostöö, teeninduse ja personali valdkondade ülesehitamine, töös hoidmine ja arendamine.

Kadri: “Meil on särtsakas ja inspireeritud meeskond, hea tööõhkkond ning kaasaegne lähenemine teenustele ja töökorraldusele. Meie arengusuund vastab tänapäevasele lähenemisele, kus lisaks koguja ja säilitaja rollile on muuseum järjest enam haridusasutus, kandes aktiivse vahendaja, teavitaja, arvamuste ja hoiakute kujundaja rolli.”

Eesti Tervishoiu Muuseum taasavati peale renoveerimist 2014. aastal. Püsinäitus „Avameelselt Sinu kehast“ hinnati 2015. aasta Eesti parimaks näituseks ning näitus „Loomulik surm“ 2016. aasta parimaks ajutiseks näituseks. Tehtud töö on leidnud tunnustust ka välismaistel konkurssidel – muuseum on viimastel aastatel olnud nii EMYA kui ka EMA muuseumiauhindade nominent.

Broneeri

Nimi*:

Asutuse nimi:

E-post*:

Telefon*:

Külastajate vanus*:

8. aastased ja/või nooremad

õpilased

üliõpilased

täiskasvanud

pensionärid

Grupi suurus*:

Eelistatud külastusaeg:

Keel:

Kommentaarid:

OLEN HUVITATUD:

Muuseumituur:

üldtuur

temaatiline tuur

Haridusprogramm:

Avalik lahkamine

Esmaabi ABC

Minu muutuv mina

Anatoomiakursus

Hambatund

Meisterdades targaks

Käsi peseb kätt

Nägemata nähtud maailm

Laboritund "Kuidas töötab minu süda"

Söö terviseks

Südamesõbrad

Õnnetus ei hüüa tulles

Murdeea muutused ja ärkav seksuaalsus

Tuleviku toit

Sõltuv või sõltumatu

Surm - hirmus või loomulik?

Olla olemas - vajalik lein

Soovin liituda muuseumi uudiskirjaga

Palun täitke järgnevad kohustuslikud väljad: