Pea sünnipäev meie juures! Siit leiad ainulaadse keskkonna, mitmekülgse programmi ning imelised mälestused peost! Sünnipäev muuseumis on eriline, sest lõbu kõrvale saavad osalejad ka tarvilikke teadmisi inimese kehast, tervisest ja sellest, kuidas enda kehale hea sõber olla!

SÜNNIPÄEVAPROGRAMMID:

UUS! SKELETI AARDEJAHT

Kadunud aarde leidmiseks teeb sünnipäevalaps koos külalistega meeskonnatööd. Esmalt valmistatakse täringud, mille abil sukeldutakse üheskoos skeleti saladuste maailma. Mäng toimub muuseumi püsiekspositsioonis, kus tuleb leida põnevatele küsimustele vastuseid. Kui kõik küsimused saavad vastatud, selgub ka müstilise aarde asukoht! Aardekirstust leiab iga osaline väikese kingituse!

Programm on mõeldud lastele alates 8. eluaastast.

Sünnipäevapeo hind: 180 €
Kestvus: ca 3h (sh 1,5 h juhendatud tegevust, 15 minutit ettevalmistusaega ning 15 minutit koristamiseks)
Osalejate arv: kuni 14 last ja 2 täiskasvanut

Oluline lisainfo:

NB! Kui peol soovivad osaleda lisakülastajad, siis nemad peavad ostma kassast muuseumipileti (täiskasvanud 8€/õpilased-õpetajad-pensionärid 5€/lapsed alla 8.a tasuta). Broneerimisel palume öelda võimalikult täpne osalejate arv – nii saame kõige paremini Teie soovidega arvestada.

Broneerimisel saate küsida ka muuseumi poolt kujundatud sünnipäevakutseid, mille saate soovi korral välja printida. Paketi hinnas sisaldub ühekordne laudlina, salvrätikud, taldrikud, joogitopsid ja söögiriistad.

Toitlustuse eest palume hoolt kanda tellijal (muuseumis on kasutamiseks veekeetja, tordilabidas, lillevaasid). Lisaks asub sünnipäevaruumis külmkapp peo toitude-jookide hoiustamiseks.

Muuseumil on olemas esitlustehnika (dataprojektor, ekraan ja sülearvuti). Soovist tehnikat kasutada palume teada anda ürituse tellimisel.

BRONEERI SÜNNIPÄEV SIIN 

Lisainfo: bron@tervishoiumuuseum.ee, 6411886