Haridusprogrammide valikkuse on lisandunud inglite meisterdamise tund ning mitmest eraldi tunnist koosnev "Anatoomia kursus".

INGLITE MEISTERDAMISE TUND

Tule toredaid ingleid meisterdama! Selles tunnis saad endale  või sõbrale päris isikliku kaitseingli valmistada. Tunni raames valmivad inglid on valged ning umbes 10 cm läbimõõduga.

Kipssidemest ingli meisterdamine kestab kuni 30 minutit, pärast meisterdamist on võimalik veeta aega muuseumis. Soovi korral pakume gruppidele tunni raames lühikest giidituuri näitusel "Loomulik surm".

Kestus: 60 min (sellest ca 30 min meisterdamine ja ca 30 min muuseumiga tutvumine)
Hind: lasteaed 4€/algklassid 5€/põhikool 6€ õpilasele
Grupi suurus: min 10 õpilast. Iga 7 osaleja puhul 1 grupi saatja tasuta. Tunni hinnas sisaldub materjal, juhendamine ning muuseumiga tutvumine.

ANATOOMIA KURSUS 9. KLASSILE

Koostöös Tallinna Reaalkooliga valminud haridusprogramm toetab 9. klassi anatoomiaõpet viie teematunniga. Käsitleme kursuse raames elundkondi, meelelundkonda, rakku ja DNAd, murdeiga ning inimese evolutsiooni.

Kursus ühendab endas teadusteatri, temaatilised loengud, laboratoorsed katsed, praktilised tegevused ja erinevad metoodilised lähenemised. Kõik see seotakse ühtseks tervikuks Tervishoiumuuseumi ainulaadses keskkonnas.

Muuseumis leiduvad eksponaadid võimaldavad teemasid paremini näitlikustada ning on abiks teemade avamisel, andes võimaluse õpitut tavalisest erineval viisil kogeda. Soovi korral saame programmi klassi vajadustele kohandada.

Täpsem sisututvustus õpetajale

Kestus: Iga külastus kestab 90 minutit. Kokku toimub 5 külastust.
Sihtgrupp:
9. klass
Hind:
15€ õpilasele kogu kursuse eest, sisaldab 5 külastust.
Grupi suurus:
min 10 õpilast. Iga 10 õpilase kohta 1 grupi saatja tasuta.

Kõik muuseumi pakutavad haridusprogrammid leiad siit

Info ja broneerimine - bron@tervishoiumuuseum.ee või telefonil 641 1886