28.-29. aprillil toimub Eesti Teadusagentuuri poolt korraldatav Õpilaste Teadusfestival, kus osaleme oma interaktiivse messilauaga "Keskmine inimene", et mõõta huviliste pikkust, kaalu, rasvaprotsenti, lihaste massi ja kopsumahtu. Lisaks anname juba IV korda välja muuseumi Eesti meditsiiniajaloo preemia, mille saajale on määratu 500 euro suurune stipendium ja võimalus oma tööd presenteerida mainekas ajakirjas "Eesti Arst"

Õpilaste Teadusfestival (ÕTF) on pidu kõikidele teadushuvilistele – lastele ja õpilastele, õpetajatele ja lapsevanematele jne.
Korraldajad kutsuvad festivali külastama kõiki, kel teadus- või uurimishuvi ning kes ühel või teisel moel õpilasteadusest huvitatud on!
Festivalil esinevad posterettekannetega selleaastase õpilaste teadustööde riikliku konkursi parimad, kelle hulgast valitakse välja riiklike preemiate ja eriauhindade saajad, mida annavad välja ülikoolid jt teadusasutused ning ettevõtted. Ka külastajad saavad sõna sekka öelda ja oma lemmiku valida!
Lisaks saab näha teadusteatrite etendusi, osaleda teadustöötubades ning vaadata, mida põnevat teavad uurimisest algklasside lapsed.

Festival toimub: 28.-29. aprill
neljapäeval, 28.04 kell 11–17.30
reedel, 29.04 kell 10–13.00
Riikliku uurimistööde konkursi parimate autasustamine kell 14.15 (avatud ka külalistele)

Toimumise koht: Tallinn, Kultuurikatel

Lisaprogramm: Energia Avastuskeskus

Festivali FB leht on leitav SIIT

Festivali pdf. formaadis plakat on SIIN

Üritus on TASUTA!