Ootame endaga liituma inimest, kelle silmad paneb särama suhtlemine laste, noorte ja täiskasvanutega, kellele pakub huvi inimese füsioloogia, heaolu ning muuseumiharidus.

Eesti Tervisemuuseum on avameelne õpikeskkond, mille arendamisel lähtume disainmõtlemisest ning kasutame uusi ja nutikaid lahendusi. Külastusjuht loob võimalused suurepäraseks muuseumielamuseks, viib läbi ja loob koostöös tiimiga muuseumitunde, aidates meil seeläbi avada inimeseks olemise ilu, võlu ja valu.

Sinu töö peamised eesmärgid on:

• hoolitseda muuseumikülastajate positiivse elamuse eest;
  • viia läbi muuseumitunde ja tuure kaasahaaraval viisil;
  • anda oma panus muuseumiharidusega seotud projektide elluviimisele;
  • teenuste arendamine inimese tervist ja heaolu puudutava teema suunal.

Sinust sõltub:

• millise elamuse külastaja muuseumist saab;
  • kuidas parimal viisil tutvustada tervist puudutavaid valdkondi erinevatele sihtgruppidele;
  • milliseid programme oma külastajatele pakume.

Külastusjuhi töö sobib sulle, kui:

• oled oma haridusteel jõudnud kõrgema kraadini;
  • sul on varasem kogemus haridustöös;
  • armastad luua ja arendada projekte ning neid ka ellu viia;
  • oled täpne organiseerija ja suurepärane suhtleja;
  • oled digilahendustes hästi orienteeruv;
  • valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt.

Pakume sulle muuseumi avameelse õpikeskkonna loomise tähendusrikast tööd, tervislikku töökeskkonda Tallinna vanalinnas, paindlikku tööaega graafiku alusel ning enesetäiendamise võimalust, et selles rollis särada.

Kandideerimiseks kirjuta meile teemal “Quo vadis muuseumiharidus?” ning kirjelda oma nägemust muuseumide rollist tervisedenduses ja haridusmaastikul praegu ning tulevikus. Ootame sinu sooviavaldust koos CV-ga hiljemalt 30.06.2020 aadressile info@tervishoiumuuseum.ee.