Meil on suur rõõm teatada, et avame oma uksed külastajatele taas teisipäeval 12. mail kell 10:00. Maja on avatud täies mahus. Ekspositsiooni esitlemisel lähtume Kultuuriministeeriumi juhendist. Ekspositsioonist on eemaldatud lahtised esemed ning näo juures kasutatavad ja raskesti puhastatavad eksponaadid. Muud mängud, testid, puuteekraanid on kasutamiseks avatud. Puhastame ekspositsiooni regulaarselt ning jagame interaktiivsete eksponaatide kasutamiseks kassas koos piletiga kummikindaid.

Lahtiolekuaegades muudatusi ei ole. Ootame teid endiselt teisipäevast pühapäevani kell 10-18. Kolmapäeviti oleme avatud tund aega kauem kuni kell 19. Esmaspäeviti on muuseum suletud.

Piletihindades esialgu muutusi ei ole - täispilet 8€, sooduspilet 5€ ja perepilet 18€. Küsi kassast ka aastapiletit, millega saad muuseumis käia nii palju kui ise soovid.

Muuseumikülastusel palume kinni pidada Kultuuriministeeriumi ja Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud nõuetest: arvestada 2+2 reegliga, kasutada isikukaitsevahendeid, pidada kinni hügieeninõuetest ja desinfitseerida käsi. Käte desinfitseerimiseks on ekspositsioonis mitmel pool vastavad vahendid. Kui tulete mitmekesi, siis võtame vastu maksimaalselt 10-liikmelisi gruppe. Suuremaid üritusi me esialgu ei korralda. Haigustunnuste ilmnemisel soovitame jääda koju.

Tere tulemast!