VÄIKESED TERVISESÕBRAD (Huviring 2.-3. klassi õpilastele)
Registreeri laps siin!

Kas inimese luud tunnevad valu? Mis on kõige rasvarikkam elund?Kas suurte musklitega inimesel on rohkem lihaseid? Mida me peame sööma, et suureks kasvada? Kui ka Sinu lapsel on inimkeha toimimise kohta lõputult küsimusi, siis saada ta meie huviringi!

Kord nädalas toimuvas huviringis uurime inimese keha ja selle saladusi ning saame teada, kuidas oma kehale hea sõber olla. Osalejaid ootavad põnevad katsed, arendavad tegevused ja vahvad külaskäigud muuseumist väljapoole.
Tutvu meie igakuiste tegemistega!

Huviring toimub teisipäeviti 15:00-16:30 (v.a koolivaheajad). Liituda võib aastaringselt!

Kuutasu lapse kohta30€ (sisaldab huviringis kasutatavaid materjale ning lisaks kord kuus väljasõitu mõnda põnevasse kohta).

Teadustrenn

 

Lisainfo: huviringid@tervishoiumuuseum.ee

Telefon: 641 1730

Registreeri laps siin!

Kohtumiseni huviringis!

 

TEADUSTRENN  (9.-12. klassi õpilastele)  

Miks on põnev olla teadlane? Kas teadlane peab olema heas vormis?Teadustrenn paneb proovile nii keha kui mõistuse. Avastusretkel inimkeha sisemusse uuritakse inimese anatoomiat ja füüsilist võimekust, muuhulgas eraldame DNA-d, määrame veregruppe, kehakoostist jpm. Meie “treenerite” kindla käe all saavad osalejad kontrollida püstitatud hüpoteese, viies läbi erinevaid katseid kogutakse, mõõdetakse ja visualiseeritakse andmed oma keha kohta. Kõige selle teostamiseks õpitakse selgeks, kuidas kasutada Vernier' seadmeid, andmekogureid, sensoreid jpt töövahendeid. Eesmärgiks on kogeda ja mõista teadustööd kui huvitavat protsessi, mille jooksul omandatakse ja rakendatakse teadmisi bioloogia, keemia ja füüsika vallast.

Lisainfo: huviringid@tervishoiumuuseum.ee

Telefon: 641 1730