SA Eesti Tervishoiu Muuseum
Lai 28/30 Tallinn 10133
Broneerimine ja info: bron@tervishoiumuuseum.ee, telefon 641 1886
Kassa ja kiired külastusega seotud küsimused: 641 2049

Margus Jurkatam
muuseumi juht
T: +372 641 1731
E-post: margus@tervishoiumuuseum.ee
Maria Maasik
sekretär
T: +372 641 1730
E-post: maria@tervishoiumuuseum.ee
Kadri Rannala
arendusjuht
M: +372 510 7889
E-post: kadri@tervishoiumuuseum.ee
Ülle Kask
näituste kuraator
T: +372 641 1732
E-post: ylle@tervishoiumuuseum.ee

Kärt Mikli
kunstnik
T: +372 641 6012
E-post: kart@tervishoiumuuseum.ee
Kai Merilain
peavarahoidja
T: +372 641 6013
E-post: kai@tervishoiumuuseum.ee
Kennet Roosipuu
muuseumitunni juhendaja
T: +372 641 6015
E-post: kennet@tervishoiumuuseum.ee
Piret Mägi
raamatupidaja
T: +372 611 3143
Kalju Paju
teadur
T: +372 641 1333
E-post: kalju@tervishoiumuuseum.ee
Kalle Tikas
ekspositsioonitehnik
T: +372 641 1732
E-post: kalle@tervishoiumuuseum.ee

Gerda Taumann
külastuste koordinaator
T: +372 641 1886
M: +372 506 6401
E-post: gerda@tervishoiumuuseum.ee

Anne-May Nagel
kommunikatsioonispetsialist
M: +372 555 03 946
E-post: annemay@tervishoiumuuseum.ee

Elina Shatova
külastusjuht
E-post: elina@tervishoiumuuseum.ee
Jegor Jermakov
külastusjuht
E-post: jegor@tervishoiumuuseum.ee

Katriin Kütt
külastusjuht
E-post: katriin@tervishoiumuuseum.ee

Taavi Kuri
külastusjuht
E-post: taavi@tervishoiumuuseum.ee

Olga Timofejeva
külastusjuht
E-post: olga@tervishoiumuuseum.ee

Kent Joosep
külastusjuht
E-post: kent@tervishoiumuuseum.ee

Johanna Bome
administraator
E-post: johanna@tervishoiumuuseum.ee

 

Nataly Vest
külastusjuht
lapsehoolduspuhkusel

 

Merike Metsala-Niglas 
külastusjuht
lapsehoolduspuhkusel

Broneeri

Nimi*:

Asutuse nimi:

E-post*:

Telefon*:

Külastajate vanus*:

8. aastased ja/või nooremad

õpilased

üliõpilased

täiskasvanud

pensionärid

Grupi suurus*:

Eelistatud külastusaeg:

Keel:

Kommentaarid:

OLEN HUVITATUD:

Muuseumituur:

üldtuur

temaatiline tuur

Haridusprogramm:

Avalik lahkamine

Esmaabi ABC

Meeltelabor

Meisterdades targaks

Käsi peseb kätt

Nägemata nähtud maailm

Näituse "Loomulik surm" haridusprogramm

Laboritund "Kuidas töötab minu süda"

"

Söö terviseks

Südamesõbrad

Õnnetus ei hüüa tulles

Murdeea muutused ja ärkav seksuaalsus

Tuleviku toit

Soovin liituda muuseumi uudiskirjaga

Palun täitke järgnevad kohustuslikud väljad: