Oleme olemas, et aidata sul oma keha paremini tundma õppida ning innustada sind oma tervise eest parimal viisil hoolt kandma. Meie juurest leiad põnevat teavet nii anatoomia, füsioloogia kui tervishoiu ja Eesti meditsiiniajaloo kohta. Soovime kõikidele külastajatele pakkuda eredat ja meeldejäävat muuseumielamust ning julgustada neid tegema tervislikke valikuid. Mida teadlikum oled oma kehast, seda lihtsam on sul ennetada haigusi ning tervisehädasid ja olla seeläbi tervem ja õnnelikum.

Meile võid külla võid tulla nii üksi kui grupiga. Viime läbi kaasahaaravaid haridusprogramme ja muuseumituure ning meie juures saad korraldada omanäolisi sünnipäevi ja teemaüritusi.

Muuseum paikneb Tallinna vanalinna kahes renoveeritud hoones ning kutsub oma uue püsinäitusega „Avameelselt Sinu kehast“ kõiki tervisehuvilisi endale külla. Püsiekspositsioon valmis aastal 2015 ning võitis oma sisukuse ja ülesehitusega muuseumimaastiku ühe hinnalisema auhinna – Muuseumiroti.

2014. aastal moodustasid Kultuuriministeerium ja Tallinna Tehnikaülikool muuseumist sihtasutuse. Muuseumi nõukogus on Ardo Kamratov (TTÜ), Maarika Tork (Rahandusministeerium), Margus Viigimaa (TTÜ) ja Marju Reismaa (Kultuuriministeerium, nõukogu esimees).