Soovime oma uue püsiekspositsiooni, ajutiste näituste, haridusprogrammide ja teemapäevade abil innustada Sind otsima teavet keha anatoomia, füsioloogia, tervishoiu ja Eesti meditsiiniajaloo kohta. Mida teadlikum oled sellest kuidas Su keha töötab ja toimib, seda lihtsam on sul ennetada võimalikke haigusi ning tunda end pea alati terve ja rõõmsameelsena.

Muuseum paikneb Tallinna vanalinna kahes renoveeritud hoones ning kutsub oma uue püsiekspositsiooniga „Avameelselt Sinu Kehast“ kõiki tervisehuvilisi külla veetma vaba aega ja õppima juurde uusi tarkusi. Püsinäitus valmis aastal 2015 ning võitis oma sisukuse ja ülesehitusega muuseumimaastiku ühe hinnalisema auhinna – Muuseumiroti - valminud püsinäituse eest.

Meid saab külastada nii üksi kui grupiga. Tellida meie külastusjuhtide eestvedamisel toimuvaid temaatilisi giidituure, osaleda põnevates haridusprogrammides, läbi viia sünnipäevi ja teemaüritusi ning rentida omanäolisi ruume.

2014 aastal moodustasid Kultuuriministeerium ehk riik ja Tallinna Tehnikaülikool muuseumist sihtasutuse, mille nõukokku kuuluvad Ardo Kamratov (TTÜ), Ivo Fridolin (TTÜ, Maarika Tork (Rahandusministeerium) ja Mirjam Rääbis (Kultuuriministeerium, nõukogu esimees)

Broneeri

Nimi*:

Asutuse nimi:

E-post*:

Telefon*:

Külastajate vanus*:

8. aastased ja/või nooremad

õpilased

üliõpilased

täiskasvanud

pensionärid

Grupi suurus*:

Eelistatud külastusaeg:

Keel:

Kommentaarid:

OLEN HUVITATUD:

Muuseumituur:

üldtuur

temaatiline tuur

Haridusprogramm:

Avalik lahkamine

Esmaabi ABC

Meeltelabor

Meisterdades targaks

Käsi peseb kätt

Nägemata nähtud maailm

Näituse "Loomulik surm" haridusprogramm

Laboritund "Kuidas töötab minu süda"

"

Söö terviseks

Südamesõbrad

Õnnetus ei hüüa tulles

Murdeea muutused ja ärkav seksuaalsus

Tuleviku toit

Soovin liituda muuseumi uudiskirjaga

Palun täitke järgnevad kohustuslikud väljad: