Eesti Tervishoiu Muuseum jätkab perepühapäevade sarjaga, mille eesmärgiks on pakkuda peredele võimalust avastada üheskoos inimelu mitmekesisust läbi tervist puudutavate teemade.

Seekordne üritus toimub koostöös MTÜ Elamusõppe Laboriga, kes korraldab festivali “Avatud Mänguväljad”. „Avatud mänguväljad“ on kord aastas sügisesel koolivaheajal toimuv muuseumide vaheline festival lastele ja noortele. Festivali selleaastane peateema on “Mängult või päriselt”, milleks andis inspiratsiooni laste ja noorte kultuuriaasta. Rohkem infot festivali kohta saad siit.

22. oktoobril ootame kõiki muuseumisse „Mängult või päriselt“ perepühapäevale, kus saab läbida põneva avastusretke ja uurida, millest inimese imeline organism tehtud on. Lisaks teeme tutvust praegu maa peal toimetava inimeste liigiga.

Tegevused toimuvad kell 12:00-15:00 nii eesti kui vene keeles.

Kavas on:

13:00 Lühituur muuseumis eesti keeles
14:00 Lühituur muuseumis vene keeles
12:00 – 15:00 Joonistusmäng “Päris käsi, mängult...?!” koostöös festivaliga „Avatud mänguväljad“ (toimub jooksvalt). Joonistusmängus saab teha peidetud kujundid muuta värvide abil nähtavaks ning lisaks saab omaenda käe abil iga osaleja ühe joonistuse elukaks muundada!

Päeva jooksul saab osaleda ka muuseumimängus.

Muuseum on pühapäeval avatud tavapäraselt kell 10:00-18:00.

Tulge külla, perepäeval jagub põnevat tegevust nii suurtele kui väikestele! Sissepääsu ja osalemise tagab muuseumipilet.

Kavas võivad toimuda väikesed muudatused.

Lisainfo: elina@tervishoiumuuseum.ee