30. märtsil algusega kell 18:00 arutleb muuseumis Tervisekooli loengusarja raames Karl Pärjamäe /DC/ teemal ISTUV INIMENE

Millal sa viimati rippusid, hüppasid, ronisid, roomasid või hingeldasid? Oma 360 liigese, ligi 700 lihase ning ühe ajuga on inimene disainitud liikuma, arenema ja õitsema, mitte töötunde täis istuma. Meie keha 37.2 triljonit rakku ei ole ette nähtud tundide viisi koolipingis, loengusaalis või kontorilaua taga närbuma. Istumine on uus suitsetamine, seda teavad kõik! Aga ülejäänud liikumatusest alguse saavad probleemid, alates uimasusest kuni jalgu alt niitvate seljavaludeni välja!? Hiina vanasõna ütleb: “You are as old as your spine”.

Tervisekooli loengus Tervishoiumuuseumis räägime eelkõige liikumise olulisusest, jagame nippe, kuidas vältida või toime tulla tüüpiliste lülisamba vaegustega ning purustame mitmeid tervisemüüte.

Karl Pärjamäe (Doctor of Chiropractic, DC) on lõpetanud (cumlaude) 5-aastased kiropraktika õpingud Anglo –European College og Chiropractic (AECC) ülikoolis Inglismaal.

Sissepääs 5.- eurot täiskasvanud / 3.- eurot (üli)õpilased ja seeniorid